Plastmo Polska Sp.z o.o.

Plastmo Polska Sp. z o.o. od ponad ćwierć wieku z ogromnym powodzeniem rozwiązuje problemy skutecznego odprowadzania wód deszczowych ze wszystkich obiektów budowlanych.
 
Jako pierwsi na rynku Polskim zaproponowaliśmy nieznane dotąd rozwiązanie kompletnej instalacji odprowadzania wód deszczowych z dachów. Wywołaliśmy istną rewolucję technologiczną w tym segmencie produktowym oraz zapoczątkowaliśmy zmiany w technologii wykonania pokryć dachowych i instalacji rynnowych. Nasze innowacyjne rozwiązania w systemie rynnowym wymagały zmian w organizacji rynku oraz przeobrażeń mentalnych, przede wszystkim wśród dekarzy i inwestorów, dla których były to niespotykane do tej pory instalacje.
 
Plastmo Polska budowała zatem od podstaw rynek tego produktu i prowadziła nieustanne szkolenia montażystów
i instalatorów naszych systemów.
 
W 1995 r. powstała Akademia Sztuki Dekarskiej, którą do dzisiejszego dnia ukończyło kilka tysiący dekarzy.
 
Technolodzy Plastmo Polska nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami podnoszącymi skuteczność działań systemów, łatwość montażu, estetykę instalacji i pozytywne oddziaływanie na środowisko.
 
Te wszystkie dokonania zostały wyróżnione na przestrzeni 20 lat bardzo wieloma wyróżnieniami i medalami,
z Medalem Europejskim na czele, przyznawanym przez Komitet Integracji Europejskiej dla produktów spełniających najwyższe standardy jakości.
 
Firma Plastmo Polska Sp. z o. o. jest częścią
Grupy ACO.                                                 
Medal Europejski dla Plastmo Polska Sp. z o.o.   Medale dla Plastmo Polska Sp.z o.o.
facebook